Informacje o mnie

Kilka słów na mój temat

Nazywam się Agnieszka Grabowska-Ziętek. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku architektura krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, gdzie pierwszy raz zetknęłam się z florystyką. Kolejnym krokiem były podyplomowe studia florystyczne, gdzie pod opieką najlepiej wykwalifikowanych osób w Szczecinie odkryłam tajniki układania kwiatów. Od 2012 roku mogę pochwalić się tytułem dyplomowanej florystki, od tej pory również nieprzerwanie realizuję się w tej dziedzinie zawodowo. Pracownia florystyczna Kwiatostan Umysłu, pod której szyldem obecnie działam, jest ukoronowaniem mojej dotychczasowej drogi, choć mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną.

Pomaga mi mój perfekcjonizm

Lubię mówić o sobie, że mam wielkie szczęście, bo moja praca jest jednocześnie moją największą pasją – szczególnie upodobałam sobie tematy związane z florystyką ślubną oraz biżuterią floralną, gdzie szczególnie przydaje się cecha, która czasami wpędza mnie w kłopoty – perfekcjonizm i olbrzymia dbałość o szczegóły.

Nauka i kreatywność

Wciąż staram się uczyć nowych rzeczy i zdobywać coraz to nowe doświadczenia. Wiedzą, którą się bogacę dzielę się obecnie ze słuchaczami Szczecińskiej Szkoły Florystycznej.

Z kwiatów da się zrobić prawie wszystko – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Tej mi nie brakuje, więc kiedy inni zapytają „jak?” – ja spytam „na kiedy?”.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług!