Dyplomy i osiągnięcia

Dotychczasowe sukcesy w dziedzinie florystyki

Za największe swoje osiągnięcia uważam kolejne szczęśliwe uśmiechy moich klientów, a najwspanialszymi dyplomami są dla mnie podziękowania, które mi przysyłają i nie zamienię tego na nic innego. Poniżej lista innych moich dokonań:

Florysta dyplomowany to ja

Zimą 2011, jeszcze w czasie trwania studiów florystycznych wzięłam udział w wystawie „Magiczna choinka”, organizowanej w Urzędzie Miasta Szczecin. W 2012 roku obroniłam dyplom i od tamtej pory przy nazwisku posiadam tytuł „florysta dyplomowany”.

List referencyjny z Urzędu Miasta

W czasie trwania finału Tall Ship Races 2013 w Szczecinie miałam przyjemność przygotować dekorację kwiatową na nabożeństwo ekumeniczne, odbywające się na pokładzie żaglowca Dar Młodzieży - po realizacji tego przedsięwzięcia, która spotkała się z wieloma pozytywnymi reakcjami osób uczestniczących w uroczystościach, otrzymałam list referencyjny z Urzędu Miasta.

Nagrodzona praca konkursowa

W lutym 2014 wzięłam udział w konkursie na najładniejszą bransoletkę kwiatową organizowanym przez Stowarzyszenie Florystów Polskich. Jednej z prac wysłanych przeze mnie jury przyznało III miejsce.

Publikacja w Papercut Magazine

Mam na koncie również kilka współpracy z profesjonalnymi fotografami i modelkami - w tym jedną publikację w Papercut Magazine - internetowym czasopiśmie publikującym najciekawsze sesje z całego świata.

Na krawędzi melancholii, jednak nieco bliżej słońca...

W maju 2014 po raz pierwszy wzięłam udział w Plenerowej Wystawie Florystycznej na Placu Adama Mickiewicza w Szczecinie. Zaprezentowałam tam dużą formę florystyczną, bukiet ślubny oraz kreację floralną, którą Zwiedzający mogli podziwiać na manekinie oraz na modelce.